EU-ropska uniija - ZA i PROTIV

Ostale teme nevezane uz rakovački kraj
Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Re: EU-ropska uniija - ZA i PROTIV

Post Postao/la Stari G(r)ad » 17 svi 2011, 10:49

Još jedan primjer kakvi su ti bajni i vrli "europljani" kojima stremimo kao muhe prema govnu:
:arrow: http://hakave.org/index.php?option=com_ ... &Itemid=71

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Re: Pomozimo Puškariću ,,Ameru!

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 09:14

palivatra je napisao/la: ...Živjela EU :--b
Razmišljao sam što bi mogao biti razlog ovog oduševljenja EU-ropskom unijom u ovom "sexi-jež" slučaju. Jedini logičan zaključak, s obzirom na predmetnu "zagorjelost" mogu biti ova tri "razloga" iza poveznica. Naš čatrnjan se očito pali na njih i nada se "bliskom intimnom susretu". :--sm

http://en.wikipedia.org/wiki/Catherine_Ashton

http://en.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel

http://en.wikipedia.org/wiki/Tarja_Halonen
Zadnja izmjena: Jurica, dana/u 27 svi 2011, 21:58, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Prebačeno u prikladniju temu

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 10:02

"Sva ova predpristupna ili pristupna sredstva koja su namijenjena Hrvatskoj, najvjerojatnije da će svojim većim dijelom biti samo obećanje koje se ne će ostvariti kao u slučaju Bugarske i Rumunjske. „Bojim se Danajaca i kad darove nose“. Ti programi ostvarit će se tek djelomično, ali to sve skupa nije vrijedno da se zbog tih mrvica s europskoga stola izložimo doglednoj opasnosti svog sigurnog svekolikog nestanka. Osim toga naša davanja u zajedničku kasu već za desetak godina će dobrano nadmašiti sve ono što smo dobili kroz pristupne fondove.

Kako netko može biti toliko naivan i misliti da ne ćemo nestati pred masom od pet stotina milijuna žitelja EU i pred njihovim golemim kapitalom koji može kupiti sve u Hrvatskoj za svoje sitne novce."

:arrow:http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=350

palivatra
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la palivatra » 25 svi 2011, 10:25

Stari G(r)ad je napisao/la:
palivatra je napisao/la: ...Živjela EU :--b
Razmišljao sam što bi mogao biti razlog ovog oduševljenja EU-ropskom unijom u ovom "sexi-jež" slučaju. Jedini logičan zaključak, s obzirom na predmetnu "zagorjelost" mogu biti ova tri "razloga" iza poveznica. Naš čatrnjan se očito pali na njih i nada se "bliskom intimnom susretu". :--sm

http://en.wikipedia.org/wiki/Catherine_Ashton

http://en.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel

http://en.wikipedia.org/wiki/Tarja_Halonen
Bolje EU nego U :)

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 10:35

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 11:09

Otkud ti znaš što je bolje? "U" je bilo kad tebe nije bilo, a o "EU" znaš samo sa televizije, a niti ne znaš čija je ta TV koja ti puni glavu. O "U" također znaš uglavnom sa te iste televizije koja je bila strogo kontrolirana i servirala je "istinu" o "U". Uostalom, ako si gledao film o Paveliću, zar se nisi zapitao zašto ga nema na toj televiziji? Zašto nema javne rasprave o "EU"?
Kad dvoje zrelih ljudi ulaze u brak, onda se uzimaju u obzir svi čimbenici koji utječu na međusobne odnose tih zrelih ljudi ili bi mogli utjecati u budućnosti i važu se "plusevi" i "minusi". Kad dvoje NEzrelih ljudi ulaze u brak, to čine uglavnom zbog zaljubljenosti, ili jedan hoće iskoristiti drugog i onda se takav brak okonča za par mjeseci ili par godina uz neizbježne suze i stresove.

Zar na toj navedenoj TV ne bi trebali biti i oni koji misle drukčije od Jace Kosor koja tako revno ističe da kod nas ima demokracije, kad tamo neka žena "učini incident" i viče da je za suverenu Hrvatsku i da je protiv "EU"?!
Da je demokratična, bila bi pozvala tu ženu za mikrofon, da iznese svoje stavove i da ne mora "činiti incident".

Evo, da ti pokušam malo razbistriti glavu. Na primjer, navedi mi koliko je tvojih zemljaka (Čatrnjana ili ovih iz okolnih sela) bilo na ljetovanju ili na putovanju u Dubrovniku?! Ako je itko ikad tamo bio ili je, bio je radi toga da zaradi nešto novca, da bude sluga drugima. Naveo si tamo neku žensku iz "Human resources" iz jednog "Welness" centra, ako se dobro sjećam, gdje se traži radna snaga koja će gladiti jaja i masirati smrdljive engleze i ostale. Koliko tvojih zemljaka si može priuštiti tretman u tom centru?
Jesi li čuo da je neka naša firma dobila posao na javnom natječaju u Engleskoj? Jesi li čuo da sve "EU-ropske" države daju kapitalne poslove svojim firmama bez javnih natječaja koje nama nabijaju na nos? Jesi li znao da su te iste države subvencionirale svoje industrije kad je izbila kriza i recesija, a nama nabijaju na nos što subvencioniramo brodogradnju? Znaš li zašto to čine? Zato što su većinski vlasnici korejskih brodogradilišta, pa ne žele da im konkuriramo. Ne kažem da je sve u redu u tim brodogradilištima, ali treba uvoditi red a ne klečati pred drugim i da taj uvodi red u našoj kući.

Hajde da malo razgovaramo temeljem argumenata, a ne da se samo prepucavamo i zajebavamo.

palivatra
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la palivatra » 25 svi 2011, 12:08

Stari G(r)ad je napisao/la:Otkud ti znaš što je bolje? "U" je bilo kad tebe nije bilo, a o "EU" znaš samo sa televizije, a niti ne znaš čija je ta TV koja ti puni glavu. O "U" također znaš uglavnom sa te iste televizije koja je bila strogo kontrolirana i servirala je "istinu" o "U". Uostalom, ako si gledao film o Paveliću, zar se nisi zapitao zašto ga nema na toj televiziji? Zašto nema javne rasprave o "EU"?
Kad dvoje zrelih ljudi ulaze u brak, onda se uzimaju u obzir svi čimbenici koji utječu na međusobne odnose tih zrelih ljudi ili bi mogli utjecati u budućnosti i važu se "plusevi" i "minusi". Kad dvoje NEzrelih ljudi ulaze u brak, to čine uglavnom zbog zaljubljenosti, ili jedan hoće iskoristiti drugog i onda se takav brak okonča za par mjeseci ili par godina uz neizbježne suze i stresove.

Zar na toj navedenoj TV ne bi trebali biti i oni koji misle drukčije od Jace Kosor koja tako revno ističe da kod nas ima demokracije, kad tamo neka žena "učini incident" i viče da je za suverenu Hrvatsku i da je protiv "EU"?!
Da je demokratična, bila bi pozvala tu ženu za mikrofon, da iznese svoje stavove i da ne mora "činiti incident".

Evo, da ti pokušam malo razbistriti glavu. Na primjer, navedi mi koliko je tvojih zemljaka (Čatrnjana ili ovih iz okolnih sela) bilo na ljetovanju ili na putovanju u Dubrovniku?! Ako je itko ikad tamo bio ili je, bio je radi toga da zaradi nešto novca, da bude sluga drugima. Naveo si tamo neku žensku iz "Human resources" iz jednog "Welness" centra, ako se dobro sjećam, gdje se traži radna snaga koja će gladiti jaja i masirati smrdljive engleze i ostale. Koliko tvojih zemljaka si može priuštiti tretman u tom centru?
Jesi li čuo da je neka naša firma dobila posao na javnom natječaju u Engleskoj? Jesi li čuo da sve "EU-ropske" države daju kapitalne poslove svojim firmama bez javnih natječaja koje nama nabijaju na nos? Jesi li znao da su te iste države subvencionirale svoje industrije kad je izbila kriza i recesija, a nama nabijaju na nos što subvencioniramo brodogradnju? Znaš li zašto to čine? Zato što su većinski vlasnici korejskih brodogradilišta, pa ne žele da im konkuriramo. Ne kažem da je sve u redu u tim brodogradilištima, ali treba uvoditi red a ne klečati pred drugim i da taj uvodi red u našoj kući.

Hajde da malo razgovaramo temeljem argumenata, a ne da se samo prepucavamo i zajebavamo.
Moj pajdo,,svi oko tebe se žene,zar nebi bilo normalno da se i ti oženiš?
Ako nisi peder!A i oni se po novom mogu ženiti,najgore je biti sam(mada bih ja rađe bio sam nego živio u istospolnom braku) :D
Dakle,,ako ideš u brak,neš gledat samo njene mane negi i vrline!Vagat ćeš što gubiš i što dobivaš!Pritom ćeš biti svjestan da ni ti nisi idealan!
Jesu li narodi Evrope ludi,kad su skoro svi htjeli u EU?Osim onih bogatih!A to nije zato jer misle da je EU loše nešto!EU je umjetna tvorevina kao i Juga nekad,,ali moralo se!I sad se mora!Sviđalo se to nama ili ne!Mi smo ionako u govnima,gore nam nemože bit nego što je!Tko nas je tu doveo?Sigurno ne EU!
Radim u kompaniji koja propada polako baš zato jer nismo u EU!Inače bi bilo posla!Da budem iskren,,meni se EU uopće ne sviđa,,ni brisanje granica i ni brisanje nacionalnih identiteta!EU je ucjena na koju se mora pristati!
Recimo ,ideš kuću gradit,,koliko peripetija,,te vadi ovo,te vadi ono,te daj to te daj ovo,te potplati ovog te onog,,jebada ,ali ako ju misliš napraviti,moraš igrati po pravilima jačih,,inače ti dođu i sjebu kuću,,poruše!
Lega,,ja "vako" mislim,,od dva zla biraš manje!Da smo bili u EU ,,ja sam siguran da se naši lešinari(čitaj tajkuni) nebi tako obogatili na brzake!
Tamo ipak vlada red!Koliko - toliko!
No,,malo mi je čudno da su Irsku i portugal uzdigli pa sjebali!A Grčka,,,to je posebna priča!I Španjolska(skoro napisah Španija,da te zajebavam) je isto u govnima!Osobno mislim da je projekt EU produkt tajnih organizacija kao i Juga nekad!
Glasam za "Ne"!
Ali,,,tek onda smo najebali!Da nismo dužni tih famoznih 40 milijuna(ili koliko već) ,,onda bi bilo definitivno "NE"!
Ovako,,da!Ako niš drugo,naši će vrijedni Hrvati moći lakše ići van radit!Bolje i to nego kopati po kantama za smeće,,tu!

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 13:22

Ovaj pokušaj skretanja s teme je tipičan za tebe. Ja sam oženjen.
Idemo dalje. Daleko od toga da smo mi idealni, ali još je dalje da su "EUropljani" idealni. Treba imati na umu da je "EU-ropska" unija samo nastavak nekadašnje europske ekonomske zajednice koju su osnovale u to vrijeme najjače države. Te iste države ne žele uniju radi hira, već im trebaju sirovine, JEFTINA radna snaga, voda (jer su svoju zatrovali industrijom), zemlja (jer su svoju iscrpili izrabljivačkom poljoprivredom i zatrovali pesticidima) i životni prostor (čist zrak, jer ne mogu disati od svoje zagađivačke industrije i automobila) te toplo more (da se mogu izležavati i uživati u plodovima rada JEFTINE radne snage).
Ne NE MORA SE, već se to kroz medije ljudima gura u glavu, kao kad se šopa guska koja ne će jesti. Kako Švicarska ne mora? Istina je da smo dužni i to ne milijune koje si naveo, već milijarde. Tvoja kompanija ne propada jer nismo u uniji, već uglavnom zbog toga što je na njenom čelu nesposobno i politički postavljeno rukovodstvo, što je slučaj u većini naših poduzeća. Djelomično je uzrok kriza i recesija.
Glede gradnje kuće, to nam je ostavština iz onih vremena "kad je bilo bolje". Sjećam se da su u Zagrebu nicala naselja a oni koji su primali plaću u općinama za posao izrade prostornih planova i urbanizaciju nisu radili i nisu znali (nisu bili stručni) raditi posao za koji su dobivali plaću.
Što se tiče "naših" lešinara što su se obogatili na brzake, po ne znam koji put ću ponoviti da su to oni isti koji su živjeli na privilegijama i kad je bilo vrijeme, samo su promijenili košulju i nastavili krasti. Zanimljivo je kako se nitko ne sjeća "plavog vlaka" koji je iz Zagreba odvozio 8% nacionalnog dohotka Hrvatske (prema izračunima ekonomskih stručnjaka, toliko niti jedna kolonijalna sila nije izvlačila iz svojih kolonija). Također je zanimljivo da nitko ne spominje koliko se akumulacije odlije u Njemačku iz T-Com-a (nekadašnjeg Hrvatskog telekoma) koji je "svijetli" predstavnik europskog kapitala i načina vođenja biznisa. Činjenica koju malo ljudi zna jest ta da isti taj T-Com u Njemačkoj (svojoj matičnoj državi) posluje s gubitkom i da se ne krpa iz Hrvatske, morao bi na bubanj. Čelni čovjek istog tog T-Com-a u Hrvatskoj ima plaću preko 100 tisuća kuna, dok šljakeri dobivaju mrvice, nemaju radnog vremena i ne znaju hoće li ih sutra otpustiti. Ma bajna europska perspektiva - nema šta!
Da tamo vlada red, to se slažem, donekle, jer taj red je samo ono što mi vidimo.
Što se tiče Grčke i Španjolske, to je školski primjer "stranih investicija" kojih su puna usta našim vrlim političarima. Tu se radi o pranju novca koji je zarađen na drogi i mešetarenju ili je jednostavno naštampan (ako želiš znati više, potraži knjigu "Modern money mechanic") jer banke drmaju svijetom. Jesi li se ikad zapitao otkud tolika lova u tako kratkom vremenu koja je u "fondu Europske unije za rješavanje kriznih situacija"??? Pitaš li se zašto sad Grčka prodaje državnu imovinu? Pitaš li se kako je "Irski tigar" postao "šugavi mačak"? Tamo britanci peru svoju prljavu lovu.
Naši vrijedni Hrvati ne bi trebali ići van raditi, a niti kopati po kantama za smeće. Treba samo uvesti carine na uvoznu hranu (Unija je uvela carine za neku robu iz Kine, pravdajući to nekvalitetnom robom koja ne podliježe EU standardima). Svi znamo da je naša hrana kvalitetnija od sve uvozne. Zašto mi ne postavimo standarde prema kvaliteti naše hrane i tako jednostavno "odjebemo" europsku hranu "žnj" kategorije koju nam uvozi i prodaje Todorić??? U tom slučaju naši poljoprivrednici ne bi muku mučili kud će sa svojim proizvodima i imali bi od čega živjeti i graditi obitelji, a time i naciju. Tada bi bilo novca za vraćati tih 40 milijardi.
Dok nam nacionalni dohodak "sišu" strane kompanije i dok nam prodaju svoje smeće, ne će nam biti bolje taman da smo u ne znam kakvoj uniji.

palivatra
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la palivatra » 25 svi 2011, 13:59

Pa nije dobro sad!
Može li bit gore?
Meni je dobro,,,imam dobar posao i po našem standardu natprosječnu plaću(usput,kompanija je privatna) no većina nema tu sreću a pitanje je koliko će i moja potrajat!Ja sam racionalan tip,,EU nema alternative!I finito!
Da smo Švicarska(a nismo) rekao bih "Ne"..jebite se vi i vaša Evropska Umjetna !
Sad nas pljačkaju naši,,poslije će stranci!Uvjek ćemo biti jebena stranka!
Pa manje će me boljeti kad nas tuđin pljačka!

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 15:16

Slažem se da nije (mnogima ili većini) dobro sad. Je li za vrijeme rata bilo bolje ili gore nego sad? (evo, pa sam odgovori na svoje pitanje).
U vrijeme rata smo imali ponos, za razliku od sad. Imali smo i svoju TV i nismo morali gledati ŠprajcJovanovića i slične. Nismo imali RTL niti Nove TV, koje se sad natječu koja će emitirati krvoločnije filmove i onda se "visokoobrazovani" psiholozi i sociolozi čude kao pile ogledalu kako to da su mladi tako nasilni?!
I meni je dobro, ali me boli što moj narod kopa po smeću da bi se prehranio.
Ne znam na temelju čega tvrdiš da si racionalan tip. Ne znam na temelju čega tvrdiš da EU nema alternative. Navedi mi argumente!
Ova rečenica: "Manje će me boljeti kad nas tuđin pljačka", kao niti slična koja se "vrtila" za vrijeme te pljačke "sad nas bar naši kradu, a ne tuđi" - ne može doći iz mozga racionalne, ineteligentne i misaone osobe.
Ne odobravam niti jednu pljačku, ali ova kad nas naši kradu, kad se sve zbroji i izračuna je manje zlo nego kad nas tuđi kradu. U prvom slučaju sva sredstva ili većina njih ostanu u Hrvatskoj ili se "reinvestiraju" (operu), dok u drugom slučaju odu van. E, sad ja tebe pitam, u kojem slučaju je manja, a u kojem veća šteta?
Mi sami trebamo urediti svoje društvo i promijeniti sustav tako da se onemogući potkradanje, krađa i pljačka. Treba ljudima usaditi (ili kod onih kod kojih se to s vremenom i zbog okolnosti zatomilo) osjećaj za čast, poštenje i stid i onda ćemo krenuti u smjeru da nam bude bolje.

palivatra
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la palivatra » 25 svi 2011, 16:03

Imali smo ponos ali i poniženje i patnju!Imali smo Gazu(Karlovac, i slične slamove) i gazili su nas!
Neš ti ponosa,,,
Onda smo oprali njih i svoj obraz!
Super!
Recimo,,dali bi ti bilo lakše kad bi te ja istabanao ...ili kad bi to isto učinio tebi tvoj rođeni brat?
Bili mi u EU ili ne,,EU će nas i dalje pljačkat!Oni i sad mogu uzeti bilo koju nekretninu!I sad su , iako nismo u EU pokupovali najbolje firme!I spomenuo si,,"prijatelje " Njemce i T-com!Nekada saveznike (bili smo u istoj državi) Mađare i Inu-ja spominjem!
Recimo,,tunel Učka se gradio godinama,,našim novcem a sad pare beru Francuzi!Hotele u Dubrovniku kupuju Turci,,u Cavtatu Španjolci!
Rusi kupili pol Crnogorskog priobalja,sad će i naše početi!
Tko će tu pametan bit!
Franjo viknuo"Imamo Hrvatsku!" onda u ZG,,,
Što imamo danas?A mnoge ove spomenute kompanije pokupovaše još za njegove vladavine!
Imamo k...!
Sad nismo u EU pa nam neide!
Ajmo,,pa bumo videli kak nam bu!
Poljaci,Mađari,Česi,Slovaci,Rumunji,Bugari itd baš se ne žale!

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 16:16

Imali smo i Gazu i poniženje, ali imali smo i ponos.
Tabananje nije usporedivo s pljačkanjem, jer posljedice nisu iste.
Tunel Učka se gradio pametno, onako kako su Slovenci gradili svoje auto-ceste. Franjo se nije mogao baviti i politikom i ekonomijom. Na žalost, imao je takve suradnike kakve je imao. INU je počeo prodavati onaj blento Jurčić, a nastavio Sanader. Tu imaju prljave prste i SDP i HDZ.
Ovo što se događa s kupovanjem je upravo ono što ti hoću utuviti u glavu kako će izgledati ulazak u Uniju. Upravo to je uvertira.
Da imamo pametne ljude na vlasti, oni bi rekli STOP i prije nego je počela rasprodaja. Kad uđemo u Uniju, onda ćete moći kupovati naše nekretnine i ostalo PO TRŽIŠNIM CIJENAMA, ali BEZ ZEMLJIŠTA, na koje se može dobiti SAMO KONCESIJA (kako Britanci ne dopuštaju da se protestira na njihovom tlu, već na bini iznad tla, tako postoji i institut kupnje nekretnine bez mogućnosti stranaca da kupuju zemljište). Nadalje, treba inzistirati na strogom poštivanju naših zakona koje treba urediti po našoj mjeri.
Kad si ti bio u Poljskoj, Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj, Rumunjskoj, Bugarskoj itd. i s koliko ljudi si tamo razgovarao kad znaš da se oni ne žale :?:
Ili sudiš na temelju YUTEL-Milićeve serije "Idemo u Europu" :?:

palivatra
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la palivatra » 25 svi 2011, 18:06

Stari G(r)ad je napisao/la:Imali smo i Gazu i poniženje, ali imali smo i ponos.
Tabananje nije usporedivo s pljačkanjem, jer posljedice nisu iste.
Tunel Učka se gradio pametno, onako kako su Slovenci gradili svoje auto-ceste. Franjo se nije mogao baviti i politikom i ekonomijom. Na žalost, imao je takve suradnike kakve je imao. INU je počeo prodavati onaj blento Jurčić, a nastavio Sanader. Tu imaju prljave prste i SDP i HDZ.
Ovo što se događa s kupovanjem je upravo ono što ti hoću utuviti u glavu kako će izgledati ulazak u Uniju. Upravo to je uvertira.
Da imamo pametne ljude na vlasti, oni bi rekli STOP i prije nego je počela rasprodaja. Kad uđemo u Uniju, onda ćete moći kupovati naše nekretnine i ostalo PO TRŽIŠNIM CIJENAMA, ali BEZ ZEMLJIŠTA, na koje se može dobiti SAMO KONCESIJA (kako Britanci ne dopuštaju da se protestira na njihovom tlu, već na bini iznad tla, tako postoji i institut kupnje nekretnine bez mogućnosti stranaca da kupuju zemljište). Nadalje, treba inzistirati na strogom poštivanju naših zakona koje treba urediti po našoj mjeri.
Kad si ti bio u Poljskoj, Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj, Rumunjskoj, Bugarskoj itd. i s koliko ljudi si tamo razgovarao kad znaš da se oni ne žale :?:
Ili sudiš na temelju YUTEL-Milićeve serije "Idemo u Europu" :?:
Ja ti radim u avijaciji prika moj!A mi srećemo ljude iz tih zemalja,,i putnike i pilote i stjuardese!
Oni pričaju!
Kud ćeš bolju sliku nego kad ti narod kaže!
Oni su zadovoljni!
Njima je EU donijela bolji život!

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 25 svi 2011, 18:26

E baš si našao reprezentativan primjerak. Koliki broj ti ljudi što putuju avionima čine u ukupnom broju stanovništva tih zemalja? To su bolje stojeći ljudi kakvih imamo i mi, na primjer ovi što idu skijati, pa onda ovi što stanuju kod roditelja i putuju po svijetu turistički, pa nešto poslovnih ljudi.
Kad bi netko izvana po ovim našima procjenjivao stanje kod nas, isto bi rekao da nema krize.
Za najobjektivniju ocjenu stanja u nekoj državi, trebalo bi tamo živjeti neko vrijeme da se upozna društvo i na vlastitoj koži osjeti dobro i zlo.
Uostalom, za Rumunjsku se piše da je korumpiranija od nas. Za ove druge nisam pratio, pa ne znam. U Rumunjskoj su čini mi se plaće nešto niže nego kod nas (u prosjeku) iako je ona u Uniji.
Zašto niti u jednoj državi Unije ne postoji monitoring, već su ga izmislili za nas?

Uhićenje Gotovine, topnički dnevnici , monitoring, a sutra nešto deseto su sredstva da se odgodi naš ulazak. Da imamo pametno vodstvo, vukli bi nas za rukav da uđemo, a ne da moramo puzati i lizati cipele da bi ušli. Ja ne bih htio niti da me sahrane u takvo društvo.

Stari G(r)ad
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la Stari G(r)ad » 26 svi 2011, 09:48

Evo jednog kratkog intervjua ne temu o EU:
:arrow: http://www.h-rast.hr/iz-medija/item/7-ne-u-euili?.html

Odgovori

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.