Što ima novog u Drežnik Gradu

Aktualna događanja u našem kraju
Odgovori
branko
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Re: Što ima novog u Drežnik Gradu

Post Postao/la branko » 14 lip 2012, 23:02

Sutra u 10 imamo prosvjedni skup u Drežniku zbog zatvaranja pošte, kanimo zatvorit promet bar na kratko da skrenemo pozornost na taj problem i da se neko ozbiljnije pozabavi s tim problemom, bilo Pošte, ili Općina ili ko god to bio al ovako više nemože. Zatvorili su Sud u Slunju, sad Poštu kod nas (a možda zatvore i u Rakovici), sad je pitanje što je sljedeće?
Dakle pozivaju se svi ko god može da sutra ujutro u 10 dođe u Drežnik na prosvjedni skup i pokaže svoje neslaganje sa zatvaranjem pošte

Jurica
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la Jurica » 14 lip 2012, 23:15

Više slika sa proslave Svetog Ante u Drežnik Gradu na naslovnici http://www.rakovica.com

slika

ursel
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la ursel » 15 lip 2012, 10:14

Jurice
Hvala slike su zaista dobre a izgleda da ste imali i lijepo vrijeme.
Bok

branko
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la branko » 15 lip 2012, 11:28

Evo prosvjed je gotov, bilo je jako dobro, novinara bilo i više nego smo se i nadali, a policija od ranog jutra koda je opsadno stanje, naroda se skupilo isto jako dosta i prosvjed je ispao i više nego dobar, svi što su govorili baš su dobro rekli, čak su i baba Roža i Marja brkinka dale izjavu, uh sad imaju materijala za pričat uz kavu do Božića, to je za njih doživljaj samo takav, Ana jekna htjela prosvjedovat bar do noći kolko joj se dopalo vikat i šetat preko ceste, Josa iho zatrokirao i okreno pršćit na Općinu, HDZ, Načelnika... a Marja badženjakova na njega, tu se stvorio i Vlade Božičević iz Rakovice pa i on se uvatio rasprave, uh a ja nekako stao između njih pa rastavljao, ajme rugla da su se počeli tući Marja, Iho i Vlade, a ja među njima, meni palo napamet da bi ja najviše dobio al ajd nekako se onda umješa Goran Hodak i Damir barabca pa se smire, došla i djeca iz škole pa su izvikivali parole, Goran im kupio sladoled pa su vikali cjelo vrijeme "Hoćemo poštu" a mi skupa s njima :--b , šteta da nije bilo koji sanduk pive pa da se malo počasti raja, Rađa i Dado nebi se micali sa ceste, čak je i Mića file doša koji inače neide nikad na nikakva događanja, sve u svemu bilo je baš dobro i babe već pitaju hoćemo li opet prosvjedovat, njima se isto dopalo :--b

ursel
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la ursel » 16 lip 2012, 13:24

branko je napisao/la:Evo prosvjed je gotov, bilo je jako dobro, novinara bilo i više nego smo se i nadali, a policija od ranog jutra koda je opsadno stanje, naroda se skupilo isto jako dosta i prosvjed je ispao i više nego dobar, svi što su govorili baš su dobro rekli, čak su i baba Roža i Marja brkinka dale izjavu, uh sad imaju materijala za pričat uz kavu do Božića, to je za njih doživljaj samo takav, Ana jekna htjela prosvjedovat bar do noći kolko joj se dopalo vikat i šetat preko ceste, Josa iho zatrokirao i okreno pršćit na Općinu, HDZ, Načelnika... a Marja badženjakova na njega, tu se stvorio i Vlade Božičević iz Rakovice pa i on se uvatio rasprave, uh a ja nekako stao između njih pa rastavljao, ajme rugla da su se počeli tući Marja, Iho i Vlade, a ja među njima, meni palo napamet da bi ja najviše dobio al ajd nekako se onda umješa Goran Hodak i Damir barabca pa se smire, došla i djeca iz škole pa su izvikivali parole, Goran im kupio sladoled pa su vikali cjelo vrijeme "Hoćemo poštu" a mi skupa s njima :--b , šteta da nije bilo koji sanduk pive pa da se malo počasti raja, Rađa i Dado nebi se micali sa ceste, čak je i Mića file doša koji inače neide nikad na nikakva događanja, sve u svemu bilo je baš dobro i babe već pitaju hoćemo li opet prosvjedovat, njima se isto dopalo :--b

branco ovo je zaista dobro napisano ,ovo je za :--sm :--sm :--sm :--sm
to ono po domaci.
Demonstracije je uvjek dobra nadajmo se da netko bude reagirao iz ovog KUKURIKU kokosinjca jer bez njih nema ni zatvaranja Posta. Posta je drzavna
Firma znaci oni odlucuju.

Jurica
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la Jurica » 17 lip 2012, 14:36

basel

Post Postao/la basel » 18 lip 2012, 19:02

Dobro organizirano. Zelim vam uspjeh :idea: :idea:

branko
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la branko » 03 srp 2012, 12:10

Već dugo niko ništa ne piše ovdje, neznam jel to zbog ove vrućine il se raja zasitila pisanja, ja svaki dan s posla na posal u Karlovac a kad sam slobodan onda mi se neda pisat a imao bi o čemu, nadam se da će me (opet) primit volja za pisanje pa će biti bolje.
Evo da samo napišem da je jučer u svojoj kući u Sadilovcu umrla Milka Conjar (Filinka) u 75.g. žena od Miće i mama od Slavka i Miće. sahrana je danas u 16,30 na groblju u Drežniku

ursel
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la ursel » 08 srp 2012, 16:04

Hej brankoooooo gdje si :?: Da nisi bolestan ili ........ promjenio mjesto boravka :wink: :wink:

branko
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la branko » 08 srp 2012, 21:57

Ej kuma tu sam tu sam, ma nemam vremena a pravo da ti kažem i neda mi se po ovoj vrućini ništa, imam puno toga za pisat al neda mi se sjest za ovog vraga, al evo obećajem da ću se malo potrudit bar svako malo nešto napisat :wink:

Jurica
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la Jurica » 08 srp 2012, 22:09

U organizaciji ekološke udruge „Čuvari Korane“, DDISKF-a, i međunarodne volonterske organizacije „Adriatic Green Net“, na području Drežnik Grada od 22. lipnja traje ekološka akcija pod nazivom „I care for Drežnik Grad.

Više informacija na stranicama DDISKF-a

http://www.ddiskf.hr/hr/aktivnosti/29-e ... renik-grad

http://www.ddiskf.hr/hr/aktivnosti/29-e ... enik-grada

slika

slika

ursel
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la ursel » 13 srp 2012, 20:50

Hopla samo dalje ai branco je Aktivan :lol: :lol:

branko
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la branko » 19 srp 2012, 13:30

Jutros je umro Milan Conjar iz Selišta u star 47g. Sprovod će vjerovatno biti u subotu.

goe
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la goe » 26 srp 2012, 16:33

branko je napisao/la:Jutros je umro Milan Conjar iz Selišta u star 47g. Sprovod će vjerovatno biti u subotu.
Ovo je zalosno tako mlad covjek umrl.

branko
Pisac meraklija
Pisac meraklija

Post Postao/la branko » 02 kol 2012, 20:04

Danas je umrla Danica Bićanić iz Smoljanca u 80.g. Mirka Kobasce mama i Kate Marka Kekića ima još djece al neznam kako se zovu, sprovod je sutra u Drežniku neznam točno kad al mislim da je u 17.30

Odgovori

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.